Preț pornire: 85.332,00 Lei
(aprox. 16.731,00 €) -25%

332 persoane interesate de această licitație

Descriere imobil:

Teren intravilan in suprafata de 1.491 mp.

Detalii despre imobil

Adresa:

Str. Argestru, nr. 102, Vatra Dornei, jud. Suceava

Evaluare:

113.776,00 Lei

Detalii despre licitație        
LICITAȚIE INACTIVĂ

Data licitației:

29 aprilie 2025, ora 09:00

Notificare:

ANUNȚĂ-MĂ DACĂ ACEASTĂ LICITAȚIE DEVINE ACTIVĂ DIN NOU

Executor:

B.E.J.A. Sfaiter Carmen si Gavriliuc Sorin, str. Bucovina, nr. 6, sc. B, parter, ap. 1, Botosani, jud. Botosani Tel/fax 0231.515.804 bejas_g@yahoo.com