Preț pornire: 102.750,00 Lei
(aprox. 20.147,00 €) -25%

INDEX ELI: 0/100
528 persoane interesate de această licitație

Descriere imobil:

Teren arabil intravilan in suprafata de 485 mp.

Detalii despre imobil

Adresa:

B-dul Carol I, nr. 277, Campina, jud. Prahova

Evaluare:

137.000,00 Lei

Detalii despre licitație        
LICITAȚIE INACTIVĂ

Data licitației:

16 ianuarie 2025, ora 10:00

Notificare:

ANUNȚĂ-MĂ DACĂ ACEASTĂ LICITAȚIE DEVINE ACTIVĂ DIN NOU

Executor:

SCPEJ Goslan si Stinga, str. Colinei, nr. 26, Ploiesti, jud. Prahova Tel/fax 0244.597.707, mobil 0721.230.839, 0744.555.361 www.executorjudecatoresc-ploiesti.ro contact@executorjudecatoresc-ploiesti.ro

Publicație de vânzare:

DESCARCĂ

Cerere participare:

DESCARCĂ  

Detalii:

Dacă nu se obține prețul de începere al licitației și există cel puțin doi licitatori, la acest termen bunul va fi vândut la cel mai mare preț oferit, dar nu mai puțin de 30% din prețul de pornire al primei licitații.
Vânzarea se va putea face chiar dacă există o singură persoană care oferă prețul de la care începe licitația.

Notițele mele
Vizibil doar pentru tine
Licitații Imobiliare