Preț pornire: 206.421,00 Lei
(aprox. 40.474,00 €) -25%

INDEX ELI: 0/100
863 persoane interesate de această licitație

Descriere imobil:

Apartament 2 camere si dependinte, in suprafata construita de 42,86 mp, zona Craiovita Noua.

Detalii despre imobil

Adresa:

Str. Elena Farago, nr. 14, bl. 131B, sc. 1, ap. 7, Craiova, jud. Dolj

Evaluare:

275.228,00 Lei

Detalii despre licitație        
LICITAȚIE INACTIVĂ

Data licitației:

12 aprilie 2024, ora 13:00

Notificare:

ANUNȚĂ-MĂ DACĂ ACEASTĂ LICITAȚIE DEVINE ACTIVĂ DIN NOU

Executor:

SCPEJ Draghia, str. Alexandru Ioan Cuza, bl. 8C, parter, Craiova, jud. Dolj Tel 0371.087.421, fax 0372.006.743 contact@executordraghia.ro