Preț pornire: 158.550,00 Lei
(aprox. 31.088,00 €) -25%

184 persoane interesate de această licitație

Descriere imobil:

Teren intravilan neimprejmuit in suprafata de 1.983 mp.

Detalii despre imobil

Adresa:

Valcele, CF 27079, jud. Covasna

Evaluare:

211.400,00 Lei

Detalii despre licitație        
LICITAȚIE INACTIVĂ

Data licitației:

15 februarie 2024, ora 13:00

Notificare:

ANUNȚĂ-MĂ DACĂ ACEASTĂ LICITAȚIE DEVINE ACTIVĂ DIN NOU

Executor:

SCPEJ Fodor si Bujdoso, str. Grof Miko Emre, nr. 3, et. 1, ap. 2, Sfantu Gheorghe, jud. Covasna Tel 0367.402.007, 0367.402.006, fax 0367.409.766 www.executorcovasna.ro office@executorcovasna.ro

Publicație de vânzare:

DESCARCĂ

Cerere participare:

DESCARCĂ  

Detalii:

Dacă nu se obține prețul de începere al licitației și există cel puțin doi licitatori, la acest termen bunul va fi vândut la cel mai mare preț oferit, dar nu mai puțin de 30% din prețul de pornire al primei licitații.
Vânzarea se va putea face chiar dacă există o singură persoană care oferă prețul de la care începe licitația.

Notițele mele
Vizibil doar pentru tine
Licitații Imobiliare