Preț pornire: 163.317,00 Lei
(aprox. 32.022,00 €) -25%

578 persoane interesate de această licitație

Descriere imobil:

Spatiu birouri (garsoniera), in suprafata utila de 31 mp, nedecomandat, parter, zona Teilor.

Detalii despre imobil

Adresa:

Str. Rahovei, bl. 15, sc. A, parter, ap. 5, Pitesti, jud. Arges

Evaluare:

217.756,00 Lei

Detalii despre licitație        
LICITAȚIE INACTIVĂ

Data licitației:

19 ianuarie 2024, ora 10:30

Notificare:

ANUNȚĂ-MĂ DACĂ ACEASTĂ LICITAȚIE DEVINE ACTIVĂ DIN NOU

Executor:

SCPEJ Petroaica si Asociatii, Calea Craiovei, nt. 56, cladirea Trio-B, et. 1, Pitesti, jud. Arges Fax 0248.671.595 petroaica.adrian1974@yahoo.com