Preț pornire: 53.915,00 Lei
(aprox. 10.571,00 €) -25%

INDEX ELI: 0/100
167 persoane interesate de această licitație

Descriere imobil:

Garsoniera si dependinte, in suprafata utila de 13,10 mp.

Detalii despre imobil

Adresa:

Str. Imparat Traian, nr. 29, sc. B, ap. 21, Botosani, jud. Botosani

Evaluare:

71.886,67 Lei

Detalii despre licitație        
LICITAȚIE INACTIVĂ

Data licitației:

01 septembrie 2025, ora 13:00

Notificare:

ANUNȚĂ-MĂ DACĂ ACEASTĂ LICITAȚIE DEVINE ACTIVĂ DIN NOU

Executor:

B.E.J. Gheorghiu Cristina Maria, str. Stefan Luchian, nr. 7, Botosani, jud. Botosani Tel/fax 0331.105.162, mobil 0756.842.223 bej_chiriac@yahoo.com