Preț pornire: 170.250,00 Lei
(aprox. 33.382,00 €) -25%

INDEX ELI: 0/100
199 persoane interesate de această licitație

Descriere imobil:

Apartament 2 camere si dependinte, in suprafata de 48,94 mp, zona Barasca.

Detalii despre imobil

Adresa:

Str. Mihail Kogalniceanu, bl. 4, sc. B, ap. 9, Ramnicu Sarat, jud. Buzau

Evaluare:

227.000,00 Lei

Detalii despre licitație        
LICITAȚIE INACTIVĂ

Data licitației:

26 mai 2025, ora 11:00

Notificare:

ANUNȚĂ-MĂ DACĂ ACEASTĂ LICITAȚIE DEVINE ACTIVĂ DIN NOU

Executor:

SCPEJ Pavel si Musat, str. Toma Caragiu, nr. 11, et. 1, ap. 5, Ploiesti, jud. Prahova Tel/fax 0244.595.365, mobil 0723.590.830, 0727.338.611 mihaela.alinamusat@yahoo.com