Preț pornire: 81.675,00 Lei
(aprox. 16.014,00 €) -25%

79 persoane interesate de această licitație

Descriere imobil:

Apartament 2 camere si dependinte, in suprafata utila de 38,27 mp + logie 2,34 mp, etaj 4, zona Cartierul Nou.

Detalii despre imobil

Adresa:

Str. Dimitrie Leonida, bl. 5, sc. C, et. 4, ap. 17, Bicaz, jud. Neamt

Evaluare:

108.900,00 Lei

Detalii despre licitație        
LICITAȚIE INACTIVĂ

Data licitației:

08 aprilie 2026, ora 09:30

Notificare:

ANUNȚĂ-MĂ DACĂ ACEASTĂ LICITAȚIE DEVINE ACTIVĂ DIN NOU

Executor:

B.E.J. Azoitei Neculai, str. Razboieni, nr. 11, sc. C, ap. 6, Bacau, jud. Bacau Tel/fax 0234.533.014, mobil 0726.334.060 bejazoiteineculai@yahoo.com